1959 yılından bu yana hizmet sunan Tarihi Çinili Fırın, birbirinden lezzetli kahvaltı çeşitleri ile damaklara hitap etmektedir. Göktürk kahvaltı mekânları arasında özel bir yeri olan Tarihi Çinili Fırın, organik ürünlerden hazırladığı kahvaltı tabakları ve içecek çeşitleri ile Göktürk’ün gözde mekânıdır. Kahvaltıların yanında börek, salata, ızgara, tatlı ve içecek çeşitleri de çoktur. Kahvaltı ve yemeklerin üzerine içilen çay ve kahve konseptlerinin keyfini mutlaka Tarihi Çinili Fırın’da yaşamalısınız.

Peynir ve zeytinlerini Ege’den getirttiren Tarihi Çinili Fırın, reçelleri ve acukayı küçük kuyudan getirtmektedir. Ustaları yılların verdiği tecrübe ile en güzel menüleri hazırlamakta, tamamen organik ürünler kullanarak hazırladığı kahvaltı tabakları çok beğenilmektedir. Her damak zevkine uygun kahvaltı ve börek çeşitlerinin yanında çay ve kahve konsepti ile en kaliteli hizmeti sunan Tarihi Çinili Fırın Börekçisi, buzlu kahveden wi coffe ve sifon kahveye kadar hiçbir yerde bulamayacağınız kahve çeşitleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Tarihi Çinili Fırın Kahvaltı Çeşitleri

- Kahvaltı Tabağı: Tamamen organik zeytin, peynir, yumurta, domates, salatalık ve jambonun olduğu kahvaltı tabağında, başta poğaçalar olmak üzere birbirinden lezzetli reçeller dikkat çekmektedir. Mükemmel bir sunumla lezzetli bir kahvaltının tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz Tarihi Çinili Fırın, sabah 06.00’da açılmakta ve akşam 22.00’a kadar hizmet sunmaktadır.

- Jambonlu Omlet: Jambonlu omleti sevenler için leziz poğaçalar ve çaylarla birlikte sunulan jambonlu omleti Tarihi Çinili Fırın’da yemelisiniz. Organik domates ve salatalıkla sunulan jambonlu omletin tadını uzun süre unutamayacaksınız.

- Sıcak Kahvaltı Tabağı: Hamur işi ve yeşilliklerin bol olduğu sıcak kahvaltı tabağında organik yumurta unutulmamış. Sosislerle zenginleştirilmiş olan sıcak kahvaltı tabağı ve lezzetli bir çayla bir pazar günü Tarihi Çinili Fırın’da kahvaltının keyfi bambaşka olacaktır.

- Peynir Tabağı: En leziz peynirlerin bir arada olduğu peynir tabağı, doyurucu bir kahvaltı için mükemmel bir seçim olacaktır. Göktürk kahvaltı mekânları içinde zengin menüleri ile her zaman tercih edilen Tarihi Çinili Fırın, bu işi gerçekten iyi yapan bir firmadır.

Lezzet ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Tarihi Çinili Fırın Börekçisinde pan kek, crooque mösyö, crooque madam, tost, bazlama, kavurmalı yumurta, menemen ve sucuklu yumurta da bulunmakta olup, bir giden mutlaka bir daha gitmek istemektedir.